Přílohy

Kam spěje svět [Předchozí] - [Obsah] - [Následující] - [Úvod]

Dvě podmínky musí být splněny aby vznikla vláda. Jen dvě. Vytvořit měnu a mít za zády zbraň. A samozřejmě hned vydat zákon, že nikdo jiný nesmí tisknout měnu a nikdo jiný nesmí vyrábět a vlastnit nebezpečnou zbraň. Teprve pak si je možné dovolit přivlastnit si zem, zabrat lidem půdu, zavést hned daně, trestat odpůrce zkrátka vzít právo a moc do svých rukou.

Tím že se po lidech požadují daně, si lze snadno zajistit to, že budou muset pracovat na vládu, protože jen ona disponuje penězmi. Odkud by je lidé jinak vzali? Tak jim je půjčíme za nějakou práci a oni nám je potom vrátí. Kdo vymyslel peníze? Obchodník. Pracující člověk, člověk který se sám uživí svýma rukama by nikdy peníze nevymyslel. Nemá totiž žádný důvod něco prodávat a hromadit. Vystačí si jen s tím co spotřebuje. Na co skladovat tuny jablek, tuny brambor... to je zbytečné, protože by stejně shnily ve sklepě. Moudrý člověk vyrábí jen pro spotřebu. Nepotřebuje se vyvyšovat či soupeřit a proto se mu žije lehce a nenadře se.

Na druhou stranu peníze a zlato se dají hromadit aniž by hnily nebo ztratily něco na své hodnotě. A to už je něco lákavého, protože kdo má víc je bohatší a mocnější. Jablko může mít každý... avšak jen do doby než mu shnije... ale zlatou cihlu... Snaha ega vyniknout zde nezná mezí. Proto musel jít výměnný obchod stranou a nahradily ho peníze. Vše špatné na této planetě souvisí se sobeckou snahou urvat co největší kus pro sebe. Zkrátka... neuhasitelná touha po zisku zničí tento svět.

Takže jen líná kůže a vychytralost způspobily vznik peněz. Ale i to zlato musely vykopat pracovité paže. Zlato by nemělo žádnou hodnotu bez práce. Peníze nemají rovněž žádnou hodnotu. Obchodníci to vědí. Jsou to líné kůže, které mají obě ruce levé a z očí jim kouká jen lest a v hlavě to cinká jako ve měšci.

Jak to vypadá v praxi. Člověk je opravdu debil. Nejprve jde do továrny vyrobit zboží, a za svou práci dostane bezcenný papír, pak jde a to zboží si za ten papír koupí v obchodě. Samozřejmě že za den v práci vyrobí mnhem víc zboží než si může za svou mzdu dovolit koupit. To je jasné jak facka, protože jinak by chytrák obchodníček nevydělal. Takže obchodníček vás zaměstná, půjčí vám papírky, které mu hned pak vrátíte a kupujete si to co jste sami vyrobili ale asi tak s 90% ztrátou. A těch 90% to je všechno v daních a ansáblu těch vychytralých lenivých kůží, jež jsou jako moskyti v bažinách číhající na oběť jejich sobeckých a nenažraných choutek. Tito upíři sužují pracující lid. A protože pracující lid je hloupý, nechá si to líbit.

Jak to však rozjet... nejdříve nabídnem lidem nabídku s tím že si ji mohou koupit, ale nejprve si ji musí v továrně obchodníka vyrobit a pak si ji mohou koupit. Kolik takový pekař asi za den upeče rohlíků a kolik si může hned za svou mzdu koupit v nejbližším obchodě? Poměr je to veliký. Protože musí pekař živit lidi co nepracují a nevyrábějí hodnotu. Lidi kteří vyrábějí jen toaletní papír za 40 tisíc měsíčně. Když začne péct deset lidí rohlíky, bude desetkrát víc rohlíků, budou levnější. A bude to znamenat i desetinovou práci pro pekaře. Nikdo se nenadře. Ale když deset lidí bude vyplňovat formuláře a dávat razítka za 40 tisíc měsíčně... rohlíků nepřibyde, pekařům se neuleví a ceny budou dražší. Proto se moudří mrvaneci dohodli na spolupráci a všichni se mají dobře. Kdežto nenasytní křečci by nemohli vyniknout a tak se dohodli na konkurenci. To že by si byli rovni s tím kdo je živí... no to by je snad zabilo.

Dejte lidem starosti, dejte jim cíle vyhlašte závod a máte o zábavu postaráno. Je to jako ve sportce, nikdo z vás by nepřispěl 100 Kč na výstavbu třeba čističky, ale každý i jakmile ucítí něco pro sebe, nějakou tu váhru vsadí i 3 tikety! Proč? Protože se ví o tom, že někdo vyhrál... chcete taky vyhrát, máte cíl, ale přitom se vy všichni závodníci složíte jen na výhru vítězi. Děláte si to sami, a společenstvo sazky vám sedí na hřbetu a rajtuje vás. Jakmile každý z vás přestane chtít vyhrát, nebude žádný výherce 50 miliónů. Už nebude komu závidět, už nebude tento cíl. Celý závod se rozpadne, a sazka krachne. Pak najednou bude peněz dost. Mám i otázku pro ekonomiku... jak to, že za socialismu, kdy byli normy měkčí, všude vládla pohodička, mzdy byly menší zkrátka lidé se měli lépe. Dnes se dře mnohem tvrději, z lidmi je zacházeno jako s kusem hadru, každý sotva vyjde s penězi a přitom se nic už 15 let nezlepšuje.

Na čem se dá nejvíce vydělat? Na lidské blbosti... na tupých otrocích. Jak toho dosáhnout? Je třeba vytvořit mizerné životní podmínky. Vytvořit nezaměstnanost. To způsobí, že lze snadno získat levnou pracovní sílu, a že se z lidmi dá zacházet jako s kusem hadru. No a levná pracovní síla hýbe světem byznysu. To souvisí i s EU. Vše co nás potkává je uměle vytvořené. Privatizace a to všechno rozkrádání bylo záměrné a mělo vyvolat jen bídu v zemi, což se promítne do levné pracovní síly a ta teprve přiláká supy investory. Jedním slovem vláda vás výhodně prodala a ani sebevětší dřina vás z toho nevykoupí.

Ale někteří byznysmeni jdou ještě dál. Snaží se vyrobit si otroky klonováním. To jim zaručuje nejlevnější pracovní sílu a miliardové zisky. Proto sami neváhají sponzorovat genetické výzkumy miliónovými částkami. Najímají špičkové odborníky v této oblasti aby pro ně pracovali. Proč? Protože budou pak prodávat klony-otroky jiným zemím. Bude ustanoveno právo že klonovat bude moct jen jedna země, jenda instituce jen jedna společnost byznysmenů. Toto patentní právo už dnes je. Nesmí se klonovat v jiných zemích. A toto právo bude podpořeno hrozbou válečného konfliktu. Tak jako je dnes výroba atomových zbraní, tak stejně kdo poruší právo na výrobu klonů bude napaden a jeho laboratoře nemilosrdně vybombardovány. Prý v zájmu, aby byla zajištěna bezpečnost a mír na Zemi. Aby si obyčejní lidé (později zvaní teroristé) nevyrobili armádu klonů, kterými by ohrozili bezpečí Země i tohoto kšeftu. Tímto si zajistí dnešní byznysmeni miliardové zisky, protože klony budou velice drahé. Možná tak půl milionu. Ale to se pořád vyplatí než aby byznysmeni živili vás. Žádné obory, žádné pojištění, žádné zdravotnictví. Otrok na jedno použití. Hádejte co se stane s vámi? Budete vyhlazeni a klony budou žít ve vašich domovech. A víte kdo vás vyhladí? Klony. Oni budou jen plnit bezhlavě a bezcitně rozkazy. A proč to tak musí být? Protože bytost dožadující se svých práv a svobod nemá ve světě byznysu místo. Směr kterým se ubírá svět je... diktatůra a otroctví. Obyčejní lidé tu nebudou. Bude tu generace byznysmenů, coby vládců a mocipánů, která si bude žít jako v ráji, a pak ti druzí... naklonovaní otroci.

Klonování má jen jednu příčinu. Vyrobit nesvéprávného otroka, který bude zdarma jen za stravu sloužit imperialistickým bestiím. Afrika bude domovem tohoto otroka a na vylidnění Afriky se již pracuje víc než deset let. Války tomu taky přispějí, neboť obyčejní lidé překáží. Jakmile si řeknete vyrobíme si klony, učiníme si otroka, jste jen kousek od počátku konce. Neboť takto skončily všechny civilizace. Neboť my jsme klonem předchozí civilizace a ta byla klonem předešlé civilizace. Každá civilizace opakuje stále tu stejnou chybu. Vyrábí otroka a hraje si na Boha. Sama si žije v rajském přepychu a svého Adama a Evu vyhání do dřiny. Jen co Klon-Adam přičichne k vědění dozvídá o svém bestiálním tvůrci povstává zažehuje revoluci. Aby mohl být otrok užitečný potřebuje být totiž vědomou a myslící bytostí, jinak by nemohl naslouchat příkazům. A právě se naskytne otázka. Jak má být inteligentní klon-otrok? Málo, pak to může hrozit zvířecími sklony a pudy jež se mohou stát nevypočitatelné tak jako nemoci šílených krav. Ale zároveň více než gorila aby rozuměl příkazům a mohl je plnit. Nebo aby dokázal sedět 8 hodin u pásu v továrně. Takže to musí být uvědomělá bytost, schopna racionálně uvažovat. Nesmí být zas moc inteligentní, jinak vás přečůrá. Protože inteligentní bytost nechce být jen kopií, dvojníkem, otrokem a bude se dožadovat práva a svobod jež zajišťuje ústava. Zkrátka bude to normální člověk jako jiný. A to je ten problém. Tak se vždy na konci civilizace stane, že klon zničí originál. Tomu nelze zabránit, protože člověk se nepoučí a začne zkoumat možnosti klonování. Bude se snažit vyrobit jak otroka tak dokonalou bytost, génia. A právě ta dokonalá bytost použije otroky k tomu aby zničili svého strůjce. Ono Klon je vlastně UI. Klony utočí... zajímavé téma opakující se v amerických sci-fi. Vše nač pomyslíte se začně realizovat. A tak boháči v nadějí že budou žít věčně, že po naklonování dvojníka přenesou vědci jeho vědomí do jeho klonu, sponzorují nemalými částkami konec civilizace. Zapomeňte na to, že byste je zastavili... toto je hra ega, moci a peněz.

Nedokázali jste je zastavit aby udělali otroky z vás. Někteří byznysmeni neklonují, dělají to jinak. Když v dané zemi vytvořím bídu, a znemožním vlastní zemědělství... postupně pomaloučku se dostanu k tomu, že lidé budou pracovat zdarma jen za potravu, kterou jim dovezu zvenčí. No a tak mám levnou pracovní sílu. Jíst musí každý. Zničím všechny zdroje potravy v zemi a mám zdarma otroky. A v některých zemích to tak už dnes je. Ale stále byznysmeny svazuje listina práv a svobod člověka. S nástupem klonů ji mohou spálit a nebudou soudně postižitelní za příkoří a hrůzách jež budou páchat pro své pokusy, zábavu a potěšení na těchto naklonovaných vědomých bytostech. Ale nemusíte se bát. Poctiví lidé se nezrodí do říše klonů. Tam se zrodí právě ti co dnes tak krutě sužují dnešní svět. Vše co napáchali na vás se jim vrátí i s úroky. Od jejich nástupců.

Slova tohoto klonového proroctví nechť jsou zapsána na zlaté desky a uložena na objevitelném místě. Nechť slouží jako svědectví a varování dalším civilizacím. Neboť děti vaše budou vaši soudcové. Klony vás odsoudí, klony vás vyhubí. A nemyslete si že tomu uniknete. Je to tak zřejmé, jako že zítra vyjde slunce. Vy to platíte, vy to sponzorujete, vy to chcete. Proto vězte že celým vaším podníkáníma životním snažením jen kopete vlastní hrob. Hrob této prašivé civilizace. Budoucnost patří klonům. Pamatujte jakmile bude připravena a ověřena první série klonů, očekávejte svůj odsun do záhrobí. Třeba ve formě světové války, nebo útoku UFO. Jak to bude provedeno je celkem jedno. Ale dá se to provést během deseti vteřin. Během deseti vteřin bez jediné kapky krve, lze vyhubit nežádoucí obyčejné lidi dožadující se svých práv a svobod. Nemilosrdně. Možná to bude už zítra, co vy víte jak jsou tyto tajné projekty daleko. Hlavně že jste si je sami předplatili.

Obyčejná Nula


[Předchozí] - [Obsah] - [Následující] - [Úvod]
mesias@mymail.cz
24.05.2003